Сервисные центры Индезит

Вітаємо Вас на сторінці, присвяченій роботі сервісних центрів Whirlpool та Indesit.


Знайдіть найближчий сервісний центр за допомогою інтерактивної картки, посилання на яку наведено нижче. На карті вказані всі сервісні центри-партнери компаній Whirlpool та Indesit, а також їх адреси, телефони та дані контактних осіб.
Зателефонуйте до Контакт-центру за номером 0 800 30 20 30 (дзвінки зі стаціонарних та мобільних телефонів національних операторів безкоштовні) та залиште заявку на ремонт. Оператори опрацюють Ваш запит і передадуть його до найближчого або обраного Вами сервісного центру для виклику спеціаліста та оперативного ремонту Вашого приладу.

Сервісні центри компаній Whirlpool та Indesit виробляють гарантійний, післягарантійний, а також ремонт за договором додаткової гарантії ремонт будь-якої техніки. У разі потреби, наші спеціалісти проводять установку, підключення, налаштування та інструктаж з купленої Вами техніки. Усі майстри авторизованих сервісних центрів - це висококваліфіковані спеціалісти, які регулярно беруть участь у тренінгах та семінарах, що проводяться компанією. Вони мають спеціальне обладнання для ремонту та діагностики побутової техніки та повний доступ до всієї технічної документації. При виконанні гарантійних і післягарантійних ремонтів, наші сервісні центри використовують тільки оригінальні запасні частини, що офіційно поставляються.

Крім того, у всіх наших сервісних центрах Ви можете придбати високоякісні аксесуари та побутову хімію, що поставляється нашою компанією, а також укласти та придбати договір розширеної гарантії, який гарантує додаткові два роки сервісного обслуговування вашої техніки.

Ми постійно розвиваємо нашу сервісну мережу та шукаємо нових партнерів. Якщо Ваше підприємство зацікавлене у співпраці з нами, Ви можете заповнити анкету на сторінці Стати партнером.
Ваша анкета буде розглянута, і при необхідності відкриття сервісного центру у вашому регіоні, ми обов'язково розглянемо вашу кандидатуру.

Корисні посилання: